mark-bud.pl

Blog tematyczny o budownictwie, aranżacjach wnętrz, ogrodzie.

Dom

Mieszkania i domy od dewelopera

Mieszkania i domy od dewelopera

Domy na sprzedaż w Lublinie oferowane są za pośrednictwem biura nieruchomości, różnych portali, mediów społecznościowych. Aktualne oferty można znaleźć nie tylko w tradycyjnych gazetach, ale w dużej mierze w świecie wirtualnym. Wiele osób patrzy na rynek wtórny. Jednak nie brakuje konsumentów dostrzegających potencjał na rynku pierwotnym.

Tanie mieszkania od dewelopera

Wiele osób żyje w przekonaniu, że nieruchomości od dewelopera są droższe. Jest to błędne myślenie, które warto skorygować. Mieszkania z dłuższym stażem, używane przez inne osoby, pochodzące z rynku wtórnego, wcale nie tracą na swojej wartości. Nie na darmo się mówi, że inwestycja w nieruchomości to jedna z najkorzystniejszych opcji, która aktualnie dostępna jest na rynku. Dzięki temu nic nie straci się z zainwestowanych pieniędzy, a na dodatek można zyskać. Nieruchomości z rynku wtórnego mogą okazać się droższe niż te mieszkania na sprzedaż Lublin od dewelopera.

Podatek od zakupu mieszkania

Konieczny do zapłacenia, chyba że ktoś wybierze mieszkanie od dewelopera. Temat podatków nie należy do ulubionych. Jeżeli jednak istnieje potrzeba, to trzeba uregulować odpowiednie zaległości finansowe. Jeżeli jednak ktoś stawia na nieruchomości od dewelopera nie będzie musiał płacić podatku o wartości 2%, który jest koniecznością przy czynnościach cywilnoprawnych. Trzeba przyznać, że można przy tym zaoszczędzić całkiem sporą sumę, którą można przeznaczyć na zakup np. wyposażenia dla domu.

Mieszkanie dopasowane do indywidualnych potrzeb

Rynek pierwotny daje możliwość znalezienia mieszkania, które będzie dopasowane do indywidualnych potrzeb. Niektórym osobom zależy na tym, aby znaleźć lokum na konkretnym piętrze, o określonej powierzchni, z windą lub bez, z oknami wystawionymi na konkretną stronę. Inwestor ma prawo do tego, aby spełnić swoje potrzeby. Taką możliwość dają mieszkania deweloperskie, które zapewniane są w różnych opcjach do wyboru.

Dom w Lublinie

Osoby, które chcą się przekonać, że mają możliwość zakupu mieszkania dopasowanego do swoich potrzeb, mogą wejść na http://www.domlublin.pl/, gdzie czeka na nich bardzo ciekawa oferta. Są to nieruchomości, które wyróżniają się takimi elementami jak lokalizacja, wykończenie zgodne z najnowszymi standardami. Warto przejrzeć całościową ofertę, która obejmuje również mieszkania o różnym metrażu. Są to mieszkania, które pochodzą od dewelopera znajdującego się od ponad 20 lat w branży budowlanej. Jest to firma ciesząca się dobrą opinią wśród klientów.

 

Udostępnij